Головна » Статті » Мої статті

Загальноміське спортивне свято Малі олімпійські ігри

Загальноміське спортивне свято Малі олімпійські ігри

В рамках святкування Дня захисту Дітей на базі закладу дошкільної освіти № 9 «Барвистий віночок» проведено загальноміське спортивне свято Малі олімпійські ігри «Щоб рости і гартуватись, треба спортом всім займатись».

З вітальним словом до учасників спортивного дійства звернулися М. Сімашкевич міський голова, С. Старченко начальника УОіН, В.Кобилиник голова постійної депутатської комісії, які побажали здорового духу змагань, чесних перемог та передали кубок, медалі, нагороди, солодкі подарунки, запрошення у новий дитячий розважальний центр від В. Мельниченка народного депутата України.

З піднесеним спортивним настроєм, жагою до змагань та перемоги у змаганнях взяли участь і наші малі олімпійці-дошкільнята у складі …………

Команди дошкільнят з усіх садків міста брали активну участь у спортивних змаганнях: «Гігантський стрибок», «Спритні нудли», «Кільцекид», «Веселі лапки», «Врятуй друга з біди», «Флорбол», «Водні атракціони», «Збудуй піраміду», «Гонки гусені», «Фінальна смуга перешкод».

Малі олімпійські ігри показали, що дошкільнята нашого закладу зростають фізично здоровими, спритними, сміливими, витривалим, активними громадянами нашого суспільства.

 

Категорія: Мої статті | Додав: 5olimp (01.06.2018)
Переглядів: 112
Всього коментарів: 0
avatar