Головна » Статті » Мої статті

Вихователь року

Вітаємо! Вітаємо! І ще раз вітаємо вихователя ДНЗ№5 Романюк Людмилу Володимирівну з III місцем у міському конкурсі професійної майстерності «Вихователь року».

На всіх етапах Людмила Володимирівна продемонструвала міцні знання з дошкільної педагогіки, психології, відмінне володіння ІКТ, а також - творчість, професійність та ерудицію.

Під час майстер-класу продемонструвала інноваційний підхід до організації процесу економічного виховання дітей дошкільного віку, відкривши колегам маленькі секрети пізнання великої економіки.

Апогеєм конкурсу став останній етап, в ході якого наша вихователь провела організовану навчально-пізнавальну діяльність з дітьми старшого дошкільного віку ДНЗ№23. Разом з Людмилою Володимирівною малюки відкривали дитячу розважальну кімнату «Ігроленд», тестуючи різноманітні завдання у кольорових зонах: розв’язували логічні завдання, подорожували казковими лабіринтами, керували космічною ракетою, відвідали 3-D театр, досліджували та експериментували з явищами дощу та веселки, проявляли власні здібності у зоні творчості.

І діти, і вихователь отримали масу задоволення та позитивних емоцій від спільно та цікаво проведеного часу.

Категорія: Мої статті | Додав: 5olimp (03.03.2017)
Переглядів: 152
Всього коментарів: 0