Головна » Статті » Мої статті

Толерантність починається з педагога

У дошкільному закладі №5 «Олімпійський» було проведено семінар-практикум для вихователів на тему: «Формування толерантності починається з педагога».

  • В ході проведення теоретичного модулю семінару практичний психолог Грицюк Т.С. розкрила сутність поняття «толерантність» і «толерантна особистість», критерії толерантності; продемонструвала багатоаспектність даного поняття.
  • Під час практичної частини учасникам семінару була надана можливість оцінити міру своєї толерантності. Вихователям були запропоновані практичні матеріали, спрямовані на формування толерантних якостей у дошкільників.
  • Психологічні вправи «Якби, я була фруктом, я була б …», «Усі ми різні – усі ми рівні», «Чарівна доріжка», «Життя на острові», «Емблема толерантності» та домашнє завдання «Таємний друг» сприяли розвитку у педагогів творчого мислення, фантазії, уяви, здатності до емпатії, співпереживання та співчуття.

Семінар-практикум сприяв більш ґрунтовнішому ознайомленню учасників з проблемою толерантності у сучасному світі та доцільністю використання методів активного навчання з означеної проблематики у роботі з дошкільниками.

 

Категорія: Мої статті | Додав: 5olimp (16.02.2017)
Переглядів: 236
Всього коментарів: 0