Головна » Статті » Мої статті

Тиждень педагогічної майстерності

Тиждень педагогічної майстерності музичного керівника Таралевич С.О.

Протягом 7-17 лютого в ДНЗ №5 «Олімпійський» проходив тиждень педагогічної майстерності. Музичний керівник Таралевич С.Л. провела ряд заходів по роботі з дітьми, батьками та педагогами.

Неабиякий емоційний заряд отримали діти групи молодшого дошкільного віку під час інтегрованого заняття «Колобок на новий лад». Малюки не лише вправно співали, танцювали, грали на музичних інструментах, а відчули себе акторами і, що є найголовнішим, справжніми друзями, яким вдалося врятувати Колобка від хитрої Лисички. Малюки, за допомогою нетрадиційних технік (штампування, друкування долонями, пуентографія), намалювали на стіні величезну квіткову галявину, куди закотився Колобок і Лисичка не помітила його. Вихованцям вдалося реалізувати свої задуми, не обмежуючи політ дитячих фантазій.

А от ідея запросити родини вихованців підготовчої групи дошкільного закладу на «Вишивані фестини» теж виявилась цікавою і досить вдалою. Родини рідну землю вишиванками прославляли. Адже вишиванка має свій чарівний оберіг, одвічний людський символ, який завжди і всюди захищає український народ. Крім того, родини гідно представляли свої таланти: лунали дзвінкі і жартівливі пісні, гуморески, віртуозно грали на музичних інструментах, «злітали» у запальному гопаку, презентували власні вишиванки під час дефіле. Патріотичне дійство закінчилося флешмобом «Україна моя вишивана».

Своїх колег Світлана Леонтіївна запросила на майстер-клас «Дитячі музичні інструменти власними руками», де запропонувала взяти на себе роль майстрів з виготовлення музичних інструментів. Кожен присутній мав змогу проявити творчі здібності, власноруч виготовляючи та прикрашаючи своє музичне творіння. Педагоги виготовили маракаси, шурхунчики, брязкальця, музичні коробочки, тріскачки, арфу. Та ще більше задоволення отримали від спільної участі в імпровізованому оркестрі, де грали українську народну мелодію «Ой у полі жито» на щойно створених музичних інструментах.

 

Категорія: Мої статті | Додав: 5olimp (17.02.2017)
Переглядів: 194
Всього коментарів: 0