Головна » Статті » Мої статті

Тиждень Новорічної казки в "Олімпійському"

Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Осяяні чарівним світлом незабутніх дитячих вражень, вони й сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів, таємничо шарудять обгортки від цукерок і солодко щемить у грудях від очікування сюрпризів. Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.

Розпочались Новорічні свята і в нашому закладі дошкільної освіти. Колектив закладу підійшов до підготовки святкування Нового року з особливим настроєм, естетично прикрасивши музичну залу та приміщення садка, що загалом створює гарний настрій та нагадували про переддень Нового року.

Святкові Новорічні ранки для усіх вікових груп проходили з 23 по 28 грудня. Цікаві сценарії, музичний супровід, казкові гості та солодкі подарунки створили святкову атмосферу, забезпечили святковий настрій та залишили чудові враження дітям та батькам.

  

 

Категорія: Мої статті | Додав: 5olimp (28.12.2019)
Переглядів: 74
Всього коментарів: 0
avatar