Головна » Статті » Мої статті

Працюємо дистанційно

       Незабаром довгоочікуване літо, а в перший день літа ми традиційно відзначаємо Міжнародний День захисту дітей. Але у зв’язку з неможливістю проведення масових заходів святкувати ми будемо онлайн.

       Колектив дошкільного навчального закладу №5  «Олімпійський» вітає своїх вихованців та їх батьків з Міжнародним Днем захисту дітей і дарує у подарунок музичне вітання. Перейдіть за посиланням: https://youtu.be/DBabYl5EJE8.

     Пропонуємо вам пригадати найцікавіші моменти навчального року, що минув, переглянувши фото-марафон «Яскраві барви дитинства».
     Запрошуємо всім, хто мріє проявити себе та вміє і любить малювати, ліпити, аплікувати, конструювати взяти участь у творчому батлі «Мама, тато і я - талановита сім‘я».

   Сфотографуйте свій витвір та надішліть у вайбер-спільноту своєї групи. Усі надіслані роботи будуть виставлені на сайті закладу. І нехай переможе дитинство і творчість!

   Зробіть життя дитини веселим, радісним, багатим на позитивні емоції. Влаштуйте вдома родинне караоке на дивані з танцями та гучними оплесками. Розпочніть ось з цих пісень, які піднімуть настрій і запалять артестизм:

https://www.youtube.com/watch?v=Ww7839W0DAs

https://m.youtube.com/watch?v=d9F3VdQfYUE

 

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: 5olimp (31.05.2020)
Переглядів: 243
Всього коментарів: 0
avatar