Головна » Статті » Мої статті

Працюємо дистанційно

У період карантину перед сім’ями, де є  діти, постає безліч запитань. Чим зайняти дитину, щоб можна було працювати віддалено? Які ігри можна грати у квартирі? Куди спрямувати енергію малечі? Для таких випадків  я підготувала  добірку спортивних розваг для дітей, які будуть до вподоби кожному малюкові і вам, шановні дорослі. У ці ігри ви можете грати як у кімнаті, так і на вулиці.

ФІТБОЛ

Дитині неодмінно сподобається грати з фітболом! Це не лише цікава іграшка, а й універсальний тренажер, який поліпшує фізичний стан малюка: координацію, гнучкість, розвиток м’язів та осанку. Навіть перегляд улюблених мультфільмів перетворюється у ціле тренування, коли дитина сидить на фітболі.

БАСКЕТБОЛ

Баскетбол у домашніх умовах – весела та активна гра, що розвиває психомоторні навички малюка. Просте завдання поцілити в кільце допоможе дитині вчитися оцінювати свої можливості та ставити цілі. Головна перевага – кільце легко клеїться або прикручується, тому проблем зі встановленням вдома не буде. Можна грати усією сім’єю або наодинці.

БАТУТ

Напевно, кожна дитина мріє про особистий батут. І недарма, адже стрибки на батуті це не лише дуже весело, але й корисно. Вони дозволяють залучити 100% м’язів, що унікально для спортивного спорядження! Крім того, батут сприяє психомоторному розвитку дітей і допомагає їм стати самостійнішими.

БАДМІНТОН

Цю гру, звичайно доречніше грати у дворі  біля будинку. Набір для бадмінтону складається з сітки, двох воланів та ракеток, і це все поміщається в один компактний кейс. Його дуже легко і швидко встановлювати. Цей набір – можливість провести час надворі весело і корисно.

ФЛОРБОЛ

Флорбол – це хокей у приміщенні. Можна грати і на вулиці. Замість шайби використовується пластиковий м’яч, а удари виконуються ключкою особливої форми. Ціль гри: забити м’яч у ворота суперника. Ця запальна гра точно сподобається вашій сім’ї, а головне – малюкам!

  

КАТАННЯ НА ВЕЛОСИПЕДІ

Катання на велосипеді – це найкращий спосіб провести час на вулиці активно. Це і відпочинок, і заняття спортом, і лікувальна процедура водночас. Кращого й не вигадаєш!

ЗАНЯТТЯ  РОУП-СКІПІНГОМ

Стрибання на скакалці збільшує ємність легень, тонізує м’язи, покращує циркуляцію крові та координацію. Щоб займатися було цікавіше, можна влаштувати змагання, наприклад, хто більше виконає стрибків за одну хвилину або хто довше прострибає, не зробивши помилки. Варіантів для гри – безліч. Головне – це зацікавити дитину і перетворити тренування на гру.

ДОМАШНІЙ ВОЛЕЙБОЛ

Ви хочете зайнятися фізичними вправами, не виходячи на вулицю? Повітряні кулі – це те, що вам потрібно. Нехай дитина бавиться, підкидаючи кулі вгору однією або двома руками поперемінно. Натягнувши мотузку між спинками двох стільців, що знаходяться на деякій відстані один від одного, влаштуйте гру в волейбол. Кілька дітей одночасно можуть із задоволенням перекидати кульку туди і назад.

ПРОГУЛЯНКИ

Ну і, звичайно, спільні прогулянки у природу. Прогулянки на свіжому повітрі дуже корисні – це загальновідома істина. Адже вплив свіжого повітря на організм не можна недооцінювати. Зрозуміло, що здійснювати прогулянки краще в місцях, далеких від цивілізації, доріг, вихлопних газів, задимленості і шкідливих виробництв.

Оптимально, якщо у вас є можливість гуляти в гірській або лісовій місцевості, на узбережжі моря або поблизу водойми. Та й в сільській місцевості повітря в рази чистіше, ніж у місті.

На жаль, не у всіх міських жителів виходить регулярно бувати в таких віддалених місцях. В цьому випадку вам допоможуть парки, сквери, алеї, міські набережні.

Категорія: Мої статті | Додав: 5olimp (19.05.2020)
Переглядів: 35
Всього коментарів: 0
avatar