Головна » Статті » Мої статті

Працюємо дистанційно

Розмова з дітьми про важливість сім'ї

1. Історія родини. Якщо ви просто сядете поруч із дітьми й почнете розповідати їм історію вашої родини, це може здатись їм досить нудним заняттям. Краще вставляти ці історії в повсякденні розмови. Так вони будуть яскравіше відкладатися в пам'яті малюків. Для кращої наочності разом створіть чи намалюйте родинне дерево.

Шаблони для оформлення родинного дерева.


           
           
           
           

2. Любов і турбота. Більшість досліджень довели важливість любові й турботи для виховання дітей. У повсякденних розмовах з дітьми частіше кажіть про свою любов і прихильність до близьких і про те, як усі ви готові підтримати один одного в горі й радості. Нехай дитина вивчить віршик про сім’ю, та продекламує бабусям, дідусям.     
          На цьому сайті Ви знайдете  вірші про сім‘ю, родину:

https://dovidka.biz.ua/virshi-pro-sim-yu-dlya-ditey/

3. Відданість. Відданості дітей своїй сім'ї треба навчати тонко й тактовно під час сімейних бесід і при різних спільних справах. Важливо, щоб діти навчились підтримувати членів своєї сім'ї, братів і сестер.

Перегляньте відео "Моя сім'я" https://youtu.be/1VJYEfUpjjw

4. Відповідальність. Дітям також треба прищеплювати почуття відповідальності як ще однієї складової сімейних цінностей. Вони повинні знати, що відіграють важливу роль у житті сім'ї. Давайте волю дитячій фантазії, нехай самостійно щось приготують, до прикладу, фруктовий салат. Повірте, ви будете приємно вражені!

Наприклад, ось такі фруктові канапки та салати.


          
        

 

Практична демонстрація дітям важливості сім'ї, її цінностей

1. Ставте сімейні зустрічі у пріоритет. Адже, на сімейних заходах діти вчаться любові й турботи, яку члени сім'ї проявляють у ставленні один до одного. Щоб дітям було цікавіше, проведіть спільні спортивні естафети!

2. Поважайте тих, хто вас оточує. Для того, щоб вселити дітям повагу до інших людей, батьки самі повинні поважати людей зі свого оточення та своїх дітей, зокрема.

3. Не забувайте про дрібниці. Наприклад, відзначайте в календарі дні народження всіх членів сім'ї, це допоможе дітям зрозуміти, настільки близьким людям важливі приємні дрібниці та сюрпризи. Щоб весело провести час, зробіть родинне фото!

4. Створюйте сімейні традиції. Оскільки в таких звичаях і традиціях кожному члену сім'ї надається значення, діти вчаться цінувати своїх близьких та брати з них приклад.

5. Нехай діти залучаються до виконання домашніх обов’язків. Незалежно від складності завдань, які ви даєте своїм дітям, ви повинні хвалити та заохочувати їх за виконану роботу.

6. Демонструйте любов до дітей у дії. Прості сердечка, зірочки, записки зі словами любові – це практичний спосіб показати дітям свою любов і прихильність до них.

 

     Влаштуйте сьогодні сімейне свято. Наприклад, спільне шоу мильних бульбашок та смаколиків! І нехай цілий день лунають пісні про сім‘ю.

 

«Сімя» -  https://www.youtube.com/watch?v=vUam-57OKV8

«Родина» - https://youtu.be/COOrPVgXbrY

«Щастя» - https://youtu.be/Ww7839W0DAs

 

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: 5olimp (15.05.2020)
Переглядів: 31
Всього коментарів: 0
avatar