Головна » Статті » Мої статті

Працюємо дистанційно

Толерантність, як і патріотизм, слід виховувати з колиски. 8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Все далі йде від нас ця дата - 9 травня 1945 року. А що означатиме для підростаючого покоління поняття Другої світової Війни? Як розповісти нашим дітям про цю Велику Війну? Як донести суть того, що відбувалося і викликати в маленькій душі почуття гордості, співчуття, шанування, патріотизму?

Звичайно ж, перший спосіб - це говорити з дитиною. Зрозуміло, що суть розмови залежить від віку дитини. Для три-річної дитини буде достатньо розповісти про військову техніку. Старша дитина зрозуміє, що люди втрачали свої життя.

Перегляньте та обговоріть з дітками  відео за посиланням https://youtu.be/fG75ufCEdBU «Ніколи знову».

Можна дивитися концерти військових пісень. Все разом повинно скластися в загальну картину, дитина усвідомить власну приналежність до історії, у неї з’явиться почуття гордості за своїх пращурів.

Розкажіть про ваших родичів, які воювали, розповідайте історії, розказані, можливо, ще вашими дідусями і бабусями. Адже, герої, живуть у віках, і завжди будуть цікаві дитині, особливо хлопчикові.

Перейдіть за посиланням https://youtu.be/2CUGMS9yEFE  та відвідайте майстер клас з виготовлення вітальної листівки до Дня Перемоги.

 Почитайте разом з дитиною  чудовий   вірш Марії Устичук «Коли побачиш влітку в полі»:

Коли побачиш влітку в полі
Червону квітку — символ волі,
Згадай синів безстрашних України,
Що полягли на землях Батьківщини.

Вони себе не вберегли,
Але край рідний захистили.
У полі маки зацвіли
Там, де герої ці спочили.

Твоє життя безхмарне нині.
За це їм дякуй, пам’ятай:
Герої захистили Україну
Колись і зараз твій боронять край.

Розкажіть дитині про Червоний мак – символ пам'яті за загиблими у Другій світовій війні. Вдягнувши його у Дні пам'яті та примирення (8-9 травня), ви вшануєте мільйони людських жертв по всій Європі і, головним чином, 5-7 мільйонів загиблих українців. Зробити квітку мака власноруч дуже просто! Для цього вам знадобиться червоний аркуш паперу формату А4, клей (ПВА), ножиці та чорний маркер. Якщо ви хочете зробити мак брошкою, тоді вам знадобиться ще й безпечна шпилька (англійська шпилька). Перейдіть за посиланням https://youtu.be/HfGkpZ9A4IY та перегляньте з дитиною відео, де показана покрокова інструкція, як зробити мак своїми руками.

А ось ще декілька ідей.

 

 

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: 5olimp (07.05.2020)
Переглядів: 47
Всього коментарів: 0
avatar