Головна » Статті » Мої статті

Працюємо дистанційно

Шановні батьки!!!

Під час карантину вдома всім буде корисно робити більше фізичних вправ, намагайтеся кожні 1-2 години робити руханки або фізкультхвилинки. 

Дозволяйте дитині обирати самій заняття та ігри. Цікавтеся, що діти хотіли б сьогодні зробити і які плани мають на тиждень. Важливо прислухатись до дітей та їхніх бажань, а гра – це завжди і розвиток, і терапія, і адаптація.

1. Виконайте разом з дітьми вправу-імітацію  «Такі різні тваринки».

Можна залучати інших членів сім’ї.

Ведучий оголошує образ, який  гравці мають втілити за допомогою рухів та міміки. Наприклад: кошеня, яке гріється на килимку; коник, котрий бігає по галявині; собачка, яка грається м’ячиком  і т.д.

2. Розкажіть  дітям  про те, яка існує у спорті традиція нагороджувати переможців, і як саме це відбувається. Поспілкуйтесь  про те, що допомагає досягти  спортивних успіхів у команді (дружба, єдність, вболівання  одне за одного).

3. Організуйте у  колі сім’ї  командні змагання, наприклад «Переносимо  м’ячі». Підготуйте (намалюйте) медалі для переможців.

Для цього на відстані розкладають по два  стільці для кожної команди. По черзі члени команд мають: столовою ложкою  перенести тенісні м’ячики  з одного стільця на другий; 

- або пограйте у такі ігри:

     

- або зайдіть  за посиланням https://pustunchik.ua/ua/games/podvizhnyye-igry/estafety-dlia-ditei-doshkilnoho-viku  та ознайомтеся з іншими рухливим іграми-естафетами для дошкільнят.

Яка команда перша виконає завдання, оголошується переможцем і  нагороджується  медалями. 

4. Проведіть вправу-імітацію різних видів спорту: катання на ковзанах, їзда на лижах, метання диска, плавання тощо.

5. Перегляньте відео «Дітям про спорт. Олімпійські ігри» за посиланням: https://youtu.be/6a26F7lznMQ

Категорія: Мої статті | Додав: 5olimp (22.04.2020)
Переглядів: 44
Всього коментарів: 0
avatar