Головна » Статті » Мої статті

Працюємо дистанційно

Дитинство – найважливіший, самобутній і неповторний період у становленні особистості, саме в цей час дитина формується фізично, психічно й інтелектуально, набуває необхідних знань, умінь та навичок, і саме в цей період вона потребує найбільшої уваги, спілкування і захисту.

Щовесни в дошкільному навчальному закладі проходить «Тиждень безпеки дитини». Метою  якого є формування у дітей свідомого ставлення до безпеки власного життя та здоровя.

Сьогодні, шановні батьки, пропоную вам провести разом з дітьми декілька форм роботи:

  • Бесіди: «Сам удома», «Що таке здоровя?» - здоровя – це одна з найголовніших цінностей життя. Під час бесіди формується у дітей бажання бути здоровими, енергійними. Також, завдяки дорослим, діти навчаться викликати швидку допомогу, не вживати ліків без дозволу.
  • Дидактичні ігри: «Безпека в побуті» (див. фотододаток), «Можна – не можна» (пригадати та закріпити з дітьми правила особистої гігієни)
  • Сюжетно-рольова гра «Лікарня» – під час гри дітки вчаться правил надання першої медичної допомоги, поведінки в лікарні. Гра розвиває зосередженість, а також виховує правила культурної поведінки, розуміння необхідності лікування.
  • Рухлива гра «Їстівне – не їстівне» – гра активізує знання дітей про продукти, формує культуру харчування.
  • Читання твору К.Чуковського «Айболить» та перегляд мультфільму «Айболить» за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=lRipv3DmEWI.
  • Малювання сіллю «Швидка допомога» (див. фотододаток). Дітям подобається робити що-небудь незвичайне, тому малювання за допомогою солі – чарівний експеримент.

Для роботи вам потрібно: Сіль (мілка); Клей ПВА або клейстер, який наноситься на аркуш за допомогою шприц-тюбиком; Зафарбована вода (гуашеві або акварельні барби); Пензлик або піпетка; Щільний аркуш паперу або кольоровий картон, на якому зображений контур швидкої допомоги.

Як виконувати роботу:

  1. На контур малюнка наноситься клей або клейстер;
  2. Зверху на малюнок добре насипати сіль. Після того як клей підсохне, акуратно струсіть на тарілку зайву сіль.
  3. Тепер розфарбовуєте малюнок – за допомогою пензлика або піпетки обережно доторкніться до сольової лінії і побачите, як колір розтікається по контуру.
  4. Заповніть всі проклеєні лінії кольором і залиште сохнути.

Творчих успіхів!

Безпека у побуті

     

   

Малювання сіллю

  

 

Категорія: Мої статті | Додав: 5olimp (21.04.2020)
Переглядів: 49
Всього коментарів: 0
avatar