Головна » Статті » Мої статті

Працюємо дистанційно

         У період поширення небезпечних для здоров’я вірусів як діти, так і дорослі не повинні забувати про спорт. Адже запорукою міцного імунітету та жвавого самопочуття є фізичні вправи.  І розпочнемо із ранкової гімнастики та перейдемо за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=iVaMGTVWXDY

         Можете виконати загальнорозвивальні вправи з гімнастичною палицею та музичним супроводом: https://www.youtube.com/watch?v=p9T2WZlQQD4

Пропоную примірний комплекс:

- Вихідне положення стоячи. Гімнастична палиця в опущених руках. Підняти її перед собою. Потім над головою. Знову перед собою і опустити вниз. Виконуючи дану вправу, дитина може на кілька секунд затримуватися на кожному етапі.

- Встати прямо, ноги разом. Утримувати палицю внизу широким хватом. Піднятися на носки і одночасно підняти палицю над головою. Трохи затриматися. Повернутися у вихідне положення. Під час виконання п’ятки тримати разом. Погляд спрямований на палицю в найвищій точці над головою.

- З положення стоячи, підняти палицю перед собою. Відвести назад одну ногу. Підняти палицю вгору, не відриваючи від неї погляду. Повернутися у вихідне положення і повторити в інший бік. Робоча нога відводиться назад без згину в коліні, носочок  повернутий назовні.

- Прийняти положення сидячи. Гімнастична палиця перед собою в прямих руках. Креслити кола в повітрі спочатку одним кінцем палиці, потім другим.

- Встати на одну ногу. Палиця у вертикальному положенні. Однією стороною впирається в підлогу, іншу сторону тримати протилежною від ноги рукою. Спираючись на палицю виконувати стрибки на одній нозі навколо неї. Описавши одне коло, поміняти в стрибку сторону і стати на іншу ногу. Повторити стрибки на другій нозі.

         Такі вправи  корисні як дорослим, так і дітям будь-якого віку: маленьким дітям, дошкільнятам і школярам.

         Займатися спортом завжди весело і здорово. Ні дитині, ні батькам скучно точно не буде, якщо до цього підходити креативно, як от:

https://www.youtube.com/watch?v=3_ugE4QIKG0

Нехай ваші діти будуть здоровими і щасливими!

Категорія: Мої статті | Додав: 5olimp (13.04.2020)
Переглядів: 52
Всього коментарів: 0
avatar