Головна » Статті » Мої статті

Працюємо дистанційно

У дитячому садку, школі або вдома ліплення – заняття просто незамінне. Композиції з ліплення кожного разу переносять нас у світлий казковий світ, де все крихітне, фантастичне і сповнене чудес. Тож давайте подаруємо дітворі чарівні миті, провівши  заняття з ліплення.  А батьки можуть присвятити цьому заняттю вечір або й весь день.

Ліпимо з пластиліну

   

Якщо вдома росте дитина, без пластиліну турботливим батькам не обійтися. Цей чарівний матеріал не тільки розвиває дрібну моторику, сприяє розширенню кругозору і творчих здібностей малюка, але й прекрасно тренує посидючість, а також уміння доводити почату справу до кінця.

         Якщо за вікном дощ, і прогулянка з друзями відміняється, або ж, як от зараз, оголошено карантин, провести час весело та з користю допоможе пластилін. Ліплення з пластиліну тварин, птахів та комах – заняття надзвичайно цікаве. Саме крихітних симпатичних звіряток, пернатих бешкетників та їх маленьких крилатих і кусючих друзів ми сьогодні спробуємо виготовити. Ви зі мною? Пропоную Вам  переглянути відео за посиланням:

https://pustunchik.ua/ua/treasure/tools/podelki-iz-plastilina/liplennia-z-plastylinu-tvaryn  - ліпимо тварини

https://pustunchik.ua/ua/treasure/tools/podelki-iz-plastilina/liplennia-z-plastylinu-dlia-dytiachogo-sadka - пластилінові композиції для найменших

Ліпимо з кінетичного піску

 

 

Кінетичний пісок прийшов до нас зі Швеції і спочатку він використовувався скульпторами, а зараз ним граються, його застосовують для терапевтичних цілей з метою релаксації не лише дітей, а й дорослих.

Кінетичний пісок вже давно став трендом серед розвиваючих іграшок для дітей. Кілька років тому цей пісок заполонив усі дитячі магазини, мами шукають різні види кінетичного піску в Інтернеті і навіть замовляють із-за кордону. Ми зекономимо ваш час і гроші і пропонуємо 3 рецепти приготування кінетичного піску власноруч у домашніх умовах.

Що ж це таке?

Кінетичний пісок – щось середнє між звичайним піском і пластиліном. Він нагадує звичайний мокрий морський пісок, проте, при роботі з ним виникає враження, ніби це пластилін, він стає в’язким і набуває різноманітних форм. Такий пісок ідеально ліпиться, але після гри з ним руки залишаються чистими, він не боїться води і після висихання швидко відновлює всі свої якості.

Проте, не зважаючи на усі плюси кінетичного піску, він має один великий мінус – висока ціна, у порівнянні зі звичайним пластиліном чи піском. Саме тому ми хочемо поділитись з вами кількома способами, як зробити кінетичний пісок в домашніх умовах, використовуючи мінімум коштів.

Варіант 1

Вам необхідно: пісок очищений (100 гр.), клей силікатний (2 ч. л.), спирт борний (4 ч. л.), харчовий барвник (1 ч. л.). Для приготування використовуйте лише харчові барвники або гуаш.

В невеликій посудині змішайте клей і спирт, в отриману масу додайте барвник. Після цього невеликими порціями додайте пісок і знову ретельно перемішайте. Рекомендуємо використовувати пісок, який продається у зоомагазинах, там він ретельно очищений і в ньому немає зайвих домішок.

Варіант 2

Вам необхідно:  пісок очищений (4 склянки), крохмаль картопляний (2 склянки), вода (1 склянка).

Змішуємо крохмаль з невеликою кількістю води, поступово додаємо в отриману суміш пісок. Слідкуйте, щоб суміш не була надто рідкою, тому не використовуйте усю кількість води відразу.

Варіант 3

Вам необхідно: сода харчова (200 гр.), розпушувач тіста (100 гр.), миючий засіб для посуду (100 мл.).

В невеликій посудині змішайте усі сухі інгредієнти, поступово додайте туди миючий засіб і вимішайте руками до однорідності.
Зберігайте пісок в закритому контейнері для зберігання продуктів.

Для прикладу, пропонуємо вам відео з перевіркою кількох способів виготовлення кінетичного піску: https://www.youtube.com/watch?v=q1YGyuZl9Ek

Майсте-клас роботи з кінетичним піском можете переглянути тут: https://www.youtube.com/watch?v=QgvdQVe47BA

Категорія: Мої статті | Додав: 5olimp (09.04.2020)
Переглядів: 45
Всього коментарів: 0
avatar