Головна » Статті » Мої статті

Працюємо дистанційно

Пропонуємо  Вам долучитися разом з дітками до інтернет-марафону «Креативний сніданок» та приготувати смакоту. Всі так втомилися від звичайних, викладених на тарілочку, нарізаних кружечків ковбаски та квадратиків сиру… Тож, чому не зробити креативну нарізку у вигляді сови?

Для фігурної нарізки вам знадобляться:

–         сир

–         ковбаса

–         ніж

–         стакани та келихи з вінцями різного діаметру

–         2 маслинки

Спершу відріжте два великих квадрата світлого сиру. Один з боків кожного квадрата вичавіть перевернутим келихом (його вінця мають бути великого діаметру). Складіть ці два шматочки сиру, як показано на картинці – це основа сови – вушка та хвостик. Рештки сиру не з’їдайте – вони знадобляться в кінці! Це будуть крила сови. З двох шматочків жовтого сиру зробіть лапки (також за допомогою ножа та келиха).

Наріжте сир, а потім вичавіть вінцями келиха (меншого за діаметром, ніж попередній) кружальця. Викладіть їх на сову – це пір’я.Пір’я у сови різнокольорове, тож додавайте ряд за рядом кружальця ковбаски, такого ж розміру, як і кружальця сиру.

Нарешті, покладіть два півкола сиру, які ви вичавили з двох перших квадратів сиру (з основи сови). Тепер у сови є крильця. Замість очей покладіть дві маслини. Все!

Сова з сиру та ковбаси готова! Смачного! 

Категорія: Мої статті | Додав: 5olimp (06.04.2020)
Переглядів: 57 | Коментарі: 1
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 5olimp • 00:02, 07.04.2020 [Матеріал]
respect
avatar