Головна » Статті » Мої статті

Працюємо дистанційно

Мама – істота дивовижна, майже чарівна. Чому? Зараз ми це дуже швидко доведемо. Ось наприклад, якщо забити коліно й прийти до мами, після того як мама подує на ранку, біль відразу минає. Або день народження. Саме мама може зробити так, щоб це свято стало дивовижним, запам’яталося на все життя. А що вже говорити про те, як мама легко може приспати лише одним куплетом колискової пісні! Отже, це не обговорюється: кожна мама – чарівниця! Але навіть чарівниці потребують підвищення кваліфікації. Це ми зараз і робитимемо. Розповімо про те, як за допомогою підручних засобів підготувати найцікавіші дитячі ігри. Це не потребує ані часу, ані сил, ані великих фінансових витрат. Практично все, що вам знадобиться, можна знайти вдома – у коморі або на кухні. А вже де ви застосуєте ці ігри – вдома, на дачі, у день народження або просто для того, щоб розважитися, – взагалі не має значення. Важливі тільки гарний настрій і ваш ентузіазм.

Гігантські мильні бульбашки: домашнє шоу, не докладаючи зусиль

Вам знадобиться:

Для приготування розчину:

♦         гліцерин – 1 пляшечка (продається в аптеках);

♦         засіб для миття посуду – 1 пляшечка.

Для виготовлення самих мильних бульбашок:

♦     тазик або каструля;

♦     дві палички або міцні гілочки;

♦     кільце з дроту;

♦     металева шайба або будь-який інший маленький предмет, що виконає   

       роль вантажу;

♦     мотузочка.

         Мильні бульбашки продають у магазинах, вони маленькі й нецікаві. Але виявляється, ви можете вдома виготовити власні мильні бульбашки, причому зробити їх такого розміру, як заманеться. Залучати дітей потрібно навіть на початковому етапі коли ви готуватимете «чарівний» розчин. Тільки стежте за тим, щоб мильні бульбашки не потрапили дітям в очі.

         Отже, приготуйте розчин у тазику або каструлі. Візьміть дві гілочки або палички й прив'яжіть до кінця кожної з них кінець однієї мотузочки, посередині якої заздалегідь міцно закріпіть вантаж. Тепер умочайте мотузочку в розчин і пускайте величезні бульбашки. Можна також зробити з дроту велике кільце й закріпити його на палиці. У такий спосіб теж можна запускати мильні бульбашки. Вони будуть великими й досить міцними. Легкий змах паличками – і бульбашка вже готова. Попередьте малюків, щоб берегли очі.

Авторалі: траса з кольорового скотчу

         Ця гра сподобається й хлопчикам, і дівчаткам. Вам знадобляться два рулони кольорового скотча або ізострічки. А ще – радіокеровані машинки. За допомогою  скотча розмітьте трасу, приклеюючи скотч просто на підлогу. Не переймайтеся, він  легко знімається й не залишає на підлозі жодних слідів. Залишки клею видаляються теплою водою та ганчіркою. Після того як розмітку нанесено, розкажіть дітям правила гри. Кожна дитина отримує по радіокерованій машинці, її завдання – якнайшвидше доїхати від старту до фінішу. Спочатку нехай малюки потренуються, і тільки потім оголошуйте основний заїзд.

Боулінг

         Не викидайте пластикові пляшки від напоїв. Зніміть з них етикетки й у кожну пляшку налийте звичайної води. А тепер додайте різноманітних фарб: червоної, зеленої, жовтої, фіолетової, рожевої, блакитної, жовтогарячої... Сам процес фарбування води в пляшках дітям дуже подобається, але маємо інше завдання. Пляшки – це не що інше, як кеглі для боулінга. Вам знадобиться їх стільки, скільки заманеться. Якщо у вас небагато дітей, то вистачить десятьох пляшок. А якщо дітей дві команди, то збільште кількість «кеглів» удвічі. Знайдіть важкий м'ячик і покажіть дітям, як грати в боулінг. Завдання дуже просте збити якнайбільше різнокольорових кеглів.

Водний дартс

         Відмінна гра для теплої сонячної днини. Краще проводити на вулиці у дворі або на дачі. Виберіть глуху стіну й крейдою нанесіть на ній велику мішень. За бажання, можна розписати кількість очок за кожного влучення. А чим стрілятимемо? Звісно ж, водою. Можна використовувати водяні пістолети, а можна самі пластикові пляшки, у кришечках яких ви заздалегідь просвердлите маленькі дірочки. Варіант тієї самої гри може бути й мирним. Замість мішені ви можете намалювати на стіні різні фігури або картинки. А дітям потрібно намагатися водяним струменем якомога точніше обвести картинку.

         Дитячий живопис: картини-велетні

         Шпалери, фарби й малярські пензлики ось реманент для цієї гри. Ну, і після гри знадобиться трішки мила, води й рушників, щоб вимити малюків і витерти їх насухо. Проводьте такі ігри в тому місці, де дітям не буде тісно. Дві смуги шпалер склейте так, щоб утворилося велике полотно, на яке поміститься людина. Вирішіть з дітьми, кого ви малюватимете тата, маму або когось із малюків. Людина лягає на «полотно», і діти обводять її по контуру. Потім людина підводиться, і можна розфарбовувати чоловічка на папері так, як заманеться. За бажання можна створити портрети всіх учасників або членів родини.

         А за цим посиланням ви зможете  навчитися малювати портрети: https://pin.it/1EHerYz 

 

Категорія: Мої статті | Додав: 5olimp (03.04.2020)
Переглядів: 51
Всього коментарів: 0
avatar