Головна » Статті » Мої статті

Працюємо дистанційно

Пропонуємо добірку логічних задач для дітей дошкільного віку. Такі  завдання розвивають не тільки логічне мислення, а й увагу, пам’ять, кмітливість. Вирішуйте з діточками такі завдання! Дітям вони дуже подобаються!

Якщо важко Вашому вирішити завдання, то краще все намалювати.         

1. Стоїть клен. На клені дві гілки, на кожній гілці по дві вишні. Скільки всього вишень.

2. Якщо гусак стоїть на двох ногах, то він важить 4 кг. Скільки буде важити гусак, якщо він стоїть на одній нозі?

3. У двох сестер по одному брату. Скільки дітей у сім’ї?

4. Жираф, крокодил і бегемот жили у різних будиночках. Жираф жив не в червоному і не синьому будиночку. Крокодил жив не в червоному і не в помаранчевому будиночку. Як ти  гадаєш, в яких будиночках жили  звірі?

5. Три рибки плавали в різних акваріумах. Червона рибка плавала не в круглому і не в прямокутному акваріумі, золота рибка не в квадратному і не в круглому. В якому акваріумі плавала зелена рибка?

6. У Михайлика три візки різного кольору: червоний. жовтий і синій. Ще у нього три іграшки: ванька-встанька. пірамідка і дзига. У червоному візку він повезе не дзигу і не пірамідку. У жовтому – не дзигу і не ваньку-встаньку. Що повезе Михайлик в кожному візку?

7. Мишка їде не в першому і не в останньому вагоні. Курча не в середньому і не в останньому вагоні.  У яких вагонах їдуть мишка і курча?

8. Бабка сидить не на квітці і не на листку. Коник сидить не на грибку і не на квітці. Сонечко сидить не на листку і не на грибку. Хто на чому сидить? 9. Альоша. Саша і Міша  живуть на різних поверхах. Альоша живе не на найвищому поверсі і не на найнижчому. Саша живе не на середньому поверсі і не на нижньому. На якому поверсі живе кожен  з хлопчиків?

10. Ані, Юлі та Олі мама купила тканину на плаття.  Ані не зелену і не червону. Юлі не зелену і не жовту, Олі – не  жовту і не червону Яка тканина для якої з дівчаток?

11. У трьох тарілках лежать різні фрукти. Банани лежать не в синій і не в помаранчевій тарілці. Апельсини не в синій і не в рожевій тарілці. В якій тарілці лежать сливи? А банани і апельсини?

12. Під ялинкою  квітка не росте, під березою не росте грибок. Що росте під ялинкою, а що під березою?

 

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: 5olimp (30.03.2020)
Переглядів: 61
Всього коментарів: 0
avatar