Головна » Статті » Мої статті

Працюємо дистанційно

Мозаїка з пластикових пробок

         Викладати мозаїку дітям дуже корисно. Щоб зробити це процес ще більш захоплюючим, можна використовувати яскраві пробки від  пластикових пляшок.

Нам знадобиться:

  • багато яскравих пробок;
  • щільний картон, олівці;
  • клей або пластилін.

         Розстеліть великий картон на столі. Пофарбуйте його, якщо дитині цього захочеться. Налийте в пластикові стаканчики клейстер або клей ПВА. Умочуйте пензлик і прикріплюйте пробки, складаючи якісь фігури (їх можна намалювати заздалегідь).

Варіанти такої мозаїки :

Пролісок – перша квіточка весни.

         Спочатку розкажіть дитині  про цю квіточку, де вона росте, якого кольору квіточка і листочки. Повідомте, що цю рослинку потрібно оберігати, не зривати, бо проліски занесені  в Червону книгу рідкісних рослин, що охороняються. Прочитайте дитині вірш про пролісок:

Я – пролісок синенький,

І перший на весні

Сказати вам раденький:

«Кінець! Кінець зимі!»

З-під снігу мій листочок

До сонця простягну

І ніжний мій дзвіночок

Вітатиме весну.

Запропонуйте дитині викласти мозаїку на малюнок.

         Якщо хочете зробити «багаторазову» мозаїку, то скористайтеся пластиліном. Достатньо невеликої кульки (його ми кріпимо до гладкої частини кришки).

         До речі, потім цю мозаїку можна перетворити в цікаву гру. Візьміть великі важкі намистини і прив’яжіть їх на нитку (довжиною 1-1,2 метра) до олівця або ручки, щоб зробити щось на кшталт вудки. Тепер нехай дитина відійде від викладеної мозаїки і спробує закинути намистину в одну їх пластикових пробок. Ця гра допомагає розвинути уважність, точність і спритність та зробить дитячу гру захопливою.

Пропоную Вашій  увазі декілька зразків пробкової мозаїки.

   

 

Категорія: Мої статті | Додав: 5olimp (18.03.2020)
Переглядів: 87
Всього коментарів: 0
avatar