Головна » Статті » Мої статті

Працюємо дистанційно

      Батьків завжди хвилює питання: Як забезпечити повноцінний розвиток дитини?

         Вченими доведено, що розвиток руки та розвиток мови і мислення дитини тісно зв’язані між собою. Дрібна моторика руки – це, простою мовою, набір дрібних і точних рухів пальців і кисті руки. Не можна недооцінювати значення дрібної моторики для розвитку дитини. Як відомо, розвиток точних рухів руки сприяє розвитку мови дитини. Чим краще розвинена рука дитини, тим швидше вона починає говорити, тим краще вона розмовляє.

         Тому пропоную вашій увазі, малювання в пакеті, як один з способів розвитку моторики та фантазії у дітей дошкільного віку.       Цей цікавий спосіб малювання має свій плюс в тому, що після малювання вам не доведеться відмивати малюка і ще півквартири від фарб. Крім того, це чудовий спосіб зайняти дитину в гостях або в кафе. А ще сподобається діткам як незвичайний спосіб, а незвичайне і нове – завжди цікаво. Також, це чудовий спосіб пофантазувати!

Приготуйте:

  • пакет на зіп-застібці;
  • скотч;
  • гуашеві фарби.

         Отже, візьміть пакет і покладіть в нього по чайній ложці фарб різних кольорів. Краще не змішувати в одному пакеті більше двох кольорів, інакше в результаті вийде чорно-сіра маса. Хоча в цьому теж є щось привабливе. Щільно закрийте замок на пакеті. Тепер за допомогою скотча приклейте пакет з фарбою на віконне скло, можна також приклеїти на двері або на стіл. Дитина отримає величезне задоволення від натискання на пакет пальчиками і спроб змішати фарби. Щоб малювання цим способом стало ще цікавіше, можна додати в пакет з фарбою кілька крапель олії, ще можна всипати трохи блискіток. Олія буде перешкоджати змішанню кольорів, фарби будуть ніби розбігатися один від одного. А блискітки просто зроблять малювання цікавіше. Можна водити по пакету з фарбами не тільки пальцем, але і ватною паличкою, лінійкою, чим завгодно, головне, щоб це не було щось гостре і не порвало пакет.

Спробуйте і вам обов’язково сподобається.

 

Категорія: Мої статті | Додав: 5olimp (16.03.2020)
Переглядів: 66
Всього коментарів: 0
avatar