Головна » Статті » Мої статті

Працюємо дистанційно

      Пограйте з дітьми у рухливі ігри з інтелектуальним навантаженням. Адже саме вони є вдалим втіленням двох пріоритетних завдань дошкільної освіти: фізичного та розумового розвитку дітей.

      Розвивальні рухливі ігри – свідома, активна діяльність дітей, під час якої вони мають точно і своєчасно виконувати завдання, пе­редбачені правилами. Адже цікавий пізнавальний зміст та емоційна насиченість таких ігор спонукають дітей докладати розумових і фізичних зусиль.

Ігри для дітей молодшого дошкільного віку

"Доторкнись"

За командою «До­торкнись до синього/червоного/зеленого» дитина шукає заданий колір на одязі, в інтер’єрі, на іграш­ках тощо. Можна пропонувати знаходити не лише пред­мети певного кольору, а й розміру чи форми.

Ускладнення:

- Збери у кошик предмети синього/червоного/зеленого кольору;

- Хто швидше збере: я чи ти?

Ігри для дітей середнього дошкільного віку

"Вгадай, де заховано"

Дитині показують 3 - 5 іграшок. Вона розглядає їх і запам’ятовує. Після цього дитина відвертається і заплющує очі. У цей час дорослий ховає 1  іграшку. Потім дитина розплющує очі, розглядає іграшки, що залишилися, і пригадує ті, яких не стало. Після цього дитина ходить і шукає їх. Наголосіть дитини, що знайшовши іграшку в руки її не потрібно брати, а тихенько повідомити про це  мамі, татові…

Ускладнення:

  • Дорослий ховає 2-3  іграшки.

Інший варіант гри: дорослий координує напрямок, де шукати іграшку, словесними інструкціями (вліво, вправо, два кроки до … і т.д.), якщо дитина не може довго її відшукати.

Ігри для дітей старшого дошкільного віку

"М’яч, що говорить"

Дорослий кидає м’яч дитині і називає:

  • звук. Дитина, зловивши м’яч, присідає з ним, а піднімаючись і повертаючи його, називає слово, яке починається з цього звуку;
  • слово. Дитина складає речення з даним словом.

Інший варіант гри «Я знаю 5 назв фруктів (овочів, професій, імен, міст, тварин, квітів, дерев, геометричних фігур  тощо)»

Категорія: Мої статті | Додав: 5olimp (13.03.2020)
Переглядів: 97
Всього коментарів: 0
avatar