Головна » Статті » Мої статті

Олімпійський тиждень

          Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я є спорт.   Доброю традицією нашого закладу дошкільної освіти № 5 «Олімпійський»  стало проведення Олімпійського тижня. Олімпійський тиждень – це захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні. Проведення такої акції дає змогу з дошкільного віку залучати дітей до занять фізичною культурою та спортом, ознайомити з ідеями олімпізму й олімпійським рухом, сформувати у дітей мотивацію до здорового способу життя.

Цього року він відбувався з 03.09.2019 р. по 10.09.2019 р. Кожен день був наповнений цікавими спортивними заходами. Найзахопливішими для вихованців закладу стали змагання по міні-футболу.

             Футбол один з улюблених видів спорту як дітлахів, так і дорослих. Він розвиває кмітливість та швидкість реакцій. А тому вже кілька років поспіль в рамках Олімпійського тижня ми проводимо змагання з футболу «Ліга дошкілля». І цьогоріч наші старші дошкільнята змагалися між собою. А тренерами-наставниками у них були воїни ЗСУ, учасники бойових дій в зоні проведення АТО Андрій та Василь. Усі: гравці, глядачі, батьки отримали велику насолоду, гарний настрій від футбольного матчу.

Захоплюючою та пізнавальною була і зустріч з неодноразовою призеркою міських, обласних та Всеукраїнських змагань з художньої гімнастики, КМС, колишньою вихованкою нашого закладу Вікторією Цвітлух. Віка провела майстер-клас з виконанням вправ художньої гімнастики, розповіла малюкам про свої досягнення

Категорія: Мої статті | Додав: 5olimp (10.09.2019)
Переглядів: 89
Всього коментарів: 0
avatar