Головна » Статті » Мої статті

Методичне об'єднання вихователів з фізичної культури

07 лютого 2019 року в нашому ЗДО  відбулось друге засідання методичного об’єднання інструкторів з фізичної культури (керівник МО Курчак Т.В., вихователь з фізичного виховання ЗДО № 15). Тема засідання - «Особливості організації ігор у сучасному закладі дошкільної освіти». На засіданні були присутні фахівці фізичного виховання закладів дошкільної освіти та методист науково-методичного центру Осадчук Л.О.

Під час практичної частини педагоги переглянули організовану діяльність з фізичної культури з використанням сучасних рухливих ігор за допомогою технології геокешинг «У пошуках скарбів», яку провела Пиріг Є.І. (вихователь з фізичного виховання ЗДО). Євгенія Іванівна разом з дітьми мандрували садочком, виконували цікаві завдання, грали в сучасні рухливі ігри, за які отримували приз – ключ. В кінці подорожі, відімкнувши ключами замки, віднайшли справжній скарб.

У теоретичному блоці Поблічко О.Г (вихователь з фізичного виховання ЗДО №1) розкрила питання «Особливості рухливих ігор, організації та їх види відповідно до діючих програм», де ознайомила педагогів з особливостями, тематикою та видами рухливих ігор, правильним розподілом впродовж дня та організацією їх у різних вікових групах.

Терефера Л.М. (інструктор з фізичної культури ЗДО №9) провела майстре-клас для педагогів «Сучасні рухливі ігри». Фахівці з фізкультури познайомилися з ідеями створення нестандартного обладнання до нових рухливих ігор та спробували себе в якості учасників у сучасних рухливих іграх.

Під час диспуту «Як правильно дібрати рухливі ігри для дошкільників» визначили типові помилки, які допускаються педагогами під час планування та проведення рухливих ігор. Як результат, склали порадник фахівця з фізичної культури, який допоможе легко та цікаво організувати і підготувати рухливі ігри з вихованцями закладу дошкільної освіти.

По закінченню засідання учасники представили своє домашнє завдання – розробки сучасних рухливих ігор для дітей молодшого, середнього і старшого дошкільного віку.

Категорія: Мої статті | Додав: 5olimp (07.02.2019)
Переглядів: 132
Всього коментарів: 0
avatar