Головна » Статті » Мої статті

Літо

Літо

Літо – чудова, прекрасна пора для відпочинку та оздоровлення дітей. Саме влітку є прекрасна можливість отримати заряд бадьорого настрою та здоров’я на весь рік. Саме влітку такі природні фактори, як сонце, повітря та вода найефективніше впливають на організм дітей та зміцнюють їхнє здоров’я. Тому діяльність усіх служб нашого закладу у літній період спрямовується на організацію змістовного різноманітного буття з метою оздоровлення дітей, забезпечення їхнього відпочинку, закріплення, розширення запасу набутих упродовж навчального року знань через різні види дитячої діяльності: рухової, ігрової, пізнавальної, художньої.

Педагоги закладу потурбувалися, щоб наповнити літнє дозвілля малюків іграми, розвагами, спостереженнями, працею в природі, загартувальними процедурами, пішими переходами, спортивними святами.

Робота педагогів спрямовується на формування у дітей елементарних уявлень, понять та знань про складові здоров’я людини та вплив довкілля на його зміцнення, формування практичних умінь та навичок, виховання у дітей інтересу до зміцнення свого здоров’я. Враховуючи актуальність проблеми, вихователі постійно працюють над формуванням культури здоров’я малят, прищеплюють розуміння здорового способу життя, надають ґрунтовні знання про основи здоров’я, щоб знання, уміння і навички перейшли у звичні, необхідні потреби.

Найбільша радість для батьків - бачити свою дитину здоровою, щасливою та веселою, а літо для цього найбільш благодатна пора. Отже, весь колектив нашого ЗДО прикладає максимум зусиль для цього.

Сподіваємось, що проведені заходи сприятимуть зміцненню дитячого імунітету. А малюки в свою чергу отримають безліч позитивних емоцій, нових вражень та знань!

 

Категорія: Мої статті | Додав: 5olimp (25.06.2018)
Переглядів: 113
Всього коментарів: 0
avatar