Головна » Статті » Мої статті

Як ефективно використовувати гаджети в роботі з дітьми

Як ефективно використовувати гаджети в роботі з дітьми

Телефон, комп’ютер, планшет – всі ці речі стали невід’ємною частиною життя в сучасному світі.

Якщо старшому поколінню всі нові технології – це новизна та дивина, то маленькі діти із задоволенням починають вивчати цікаві пристрої.

Але чи справді це так добре? Існує дві протилежні думки: одні – за, інші категорично проти. Поговорити про позитивний та негативний вплив сучасних пристроїв на організм та розвиток дитини 25 січня 2019 року зібралися педагоги молодших дошкільних груп міста у нашому закладі дошкільної освіти.

Під час проведення КВК, Оксаною Черній (керівник МО), педагоги поглибили та розширили свої знання щодо засобів ІКТ та видів інтерактивних матеріалів, розробили пам’ятки щодо роботи з різними гаджетами як для дорослих так і для батьків та з’ясували що шкідливого і що корисного приносить нам даний винахід людства. Аксенія Вікторівна та Валентина Михайлівна (вихователі нашого ЗДО) продемонстрували присутнім свої напрацювання та використання ІКТ у роботу з дітьми, батьками, педагогами. Зваживши усі «за» і «проти» педагоги зробили висновок: «завдання дорослих – не заборонити дітям користуватися гаджетами, а створити умови, аби з їхньою допомогою, розвивати дітей і не шкодити їхньому здоров’ю».

Категорія: Мої статті | Додав: 5olimp (25.01.2019)
Переглядів: 207
Всього коментарів: 0
avatar