Головна » Статті » Мої статті

День захисника

14 жовтня, в чудовий осінній день вся наша країна буде відзначати три свята: День захисника України, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.

День захисника України – справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Напередодні свята до вихованців нашого закладу завітали почесні гості – капітан Василь Авінов та сержант Вероніка Авінова.

Зустріч видалася цікавою, емоційною та пізнавальною, адже дошкільнята мали можливість поспілкуватися віч-на-віч з справжніми героями, котрі мужньо боронили незалежність та територіальну цілісність України. Апогеєм зустрічі стала музично-спортивна розвага «Роду захисників немає переводу», під час якої діти продемонстрували свої спортивні навички та вміння: силу, спритність, швидкість та увагу. Разом з нашими вихованцями змагалися і гості.

В кінці зустрічі обмінялися подарунками: діти отримали від гостей набори для спортивних ігор (городки, настільний теніс), а гостям подарували виготовлені власними руками обереги та малюнок «Мої долоньки завжди будуть теплими для тебе…».

Позитивні емоції, які діти отримали під час проведення заходу, сприятимуть підвищенню патріотизму малят, вихованню в них почуття гордості за рідну Батьківщину. Відтепер не лише у наших хлопчиків, але й і у дівчаток, з’явилася нова мрія – стати військовими та захищати свою країну.

Нехай сила і мужність Героїв живляться нашою любов’ю, підтримкою і повагою!

Дорогі наші захисники!

Вітаємо Вас зі святом!

Це – свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Вітчизні і гордості за її ратну славу.

Від усієї душі бажаємо Вам доброго здоров’я на довгі роки, успіхів у праці, щастя, добробуту! Ви сильні, стійкі, сміливі і хоробрі. Нехай служба буде спокійною, мирною, життя - яскравим, довгим, а в домі панує тепло, затишок і любов.

Шана і слава захисникам Вітчизни!

Слава Україні! – Героям слава!

З найщирішими побажаннями вихованці ЗДО № 5 «Олімпійський»

-Жовтень 2019-

 

Категорія: Мої статті | Додав: 5olimp (13.10.2019)
Переглядів: 75
Всього коментарів: 0
avatar