Тиждень педагогічної майстерності соціального педагога 

   З 11 по 15 лютого в ЗДО №5 (завідувач Басалига О.В.) проходив тиждень педагогічної майстерності педагогів закладу. Свою педагогічну майстерність демонструвала соціальний педагог Цирканюк І.О.

  Ілона Олексіївна підготувала та провела заняття «Я дитина – я маю право». Під час якого діти розвивали почуття власної гідності, впевненості у собі, поглиблювали знання про права дитини та їх сім’ю.

  Розвивальне заняття «Подорож до країни емоцій» сформувало у дітей почуття єдності, спільності, доброзичливі міжособистісних стосунків, позитивне ставлення до оточуючих, розуміння, усвідомлення своїх і чужих емоції.

  Під час СХД «Створимо сердечка доброти» вихованці отримали знання про «День Святого Валентина», про традиції та користь свята. Діти виготовили валентинки і подарували їх гостям.

  Батьки взяли участь у діловій грі «Виховання громадянина починається з сім’ї». Де було розкрито сутність і значення батьків та педагогів у патріотичному вихованні малюків.

  Педагогічний плейбек «Сучасні технології педагогічного спілкування» дав можливість педагогам закладу продемонструвати вміння застосовувати свій творчий потенціал під час навчального процесу.

 

Скарбничка доброти

Навчально-наочний посібник для дітей дошкільного віку   

Частина 1. Методичний супровід до навчально-наочного посібника "Скарбничка доброти"  

Частина 2. Набір ігрових карток до навчально-наочного посібника "Скарбничка доброти"