АНОНС

      У нашому дитячому садочку є доброю традицією організація різних конкурсів. Головна мета їх проведення - сприяння зміцненню звязків між учасниками навчально - виховного процесу: дітьми, педагогами та батьками.

     Підготовка до конкурсу – це захоплююче заняття, яке допомагає малюку зробити нові кроки і відкриття у пізнанні світу, батькам – краще впізнати свою дитину, педагогам – професійно зростати, проявляти власну ініціативність.

    На наш погляд співпраця та партнерські відносини допомагають не тільки виробляти єдині підходи до виховання, розвитку і навчання дошкільнят, а й сприяють всебічному і гармонійному розвитку особистості, збагачують особистий досвід усіх учасників, розвивають творчі здібності педагогів, дітей та їх батьків.

    Головна нагорода учасників - це ті позитивні емоції, які вони отримають від спілкування і спільної творчості.

     Ми запрошуємо всіх брати активну участь у різноманітних заходах дошкільного навчального закладу!

Увага! Оголошено конкурс!

Положення про проведення огляду-конкурсу «Розвиваємо інтелект дошкільнят»

(краще розвивальне середовище куточка інтелектуального розвитку)

1. Загальні положення. Огляд-конкурс «Розвиваємо інтелект дошкільнят» (далі конкурс) проводиться адміністрацією ДНЗ№5 «Олімпійський» серед педагогів груп закладу дошкільної освіти.

2. Мета і завдання конкурсу. Конкурс проводиться з метою забезпечення, модернізації та поповнення дидактичними матеріалами куточків інтелектуального (логіко-математичного) розвитку груп закладу дошкільної освіти. Конкурс покликаний сприяти покращенню ефективності роботи, організації сучасного, інноваційного, креативного середовища груп.  Завданнями конкурсу є:

  • сприяння творчим педагогічним пошукам, удосконалення фахової майстерності педагогів ;
  • розширення, поповнення та оновлення куточків в групах закладу дошкільної освіти й інтелектуального, зокрема;
  • впровадження та використання в практиці роботи педагогів інноваційних, нетрадиційних та креативних підходів до виготовлення дидактичних посібників для розвитку сенсорних еталонів, логіко-математичних та інтелектуальних здібностей дітей дошкільного віку;
  • сприяння створенню сучасних та ефективних умов розвитку пізнавальних інтересів дошкільнят.

3. Терміни та порядок проведення конкурсу.

3.1. В огляді конкурсі беруть участь педагоги усіх груп закладу дошкільної освіти.

3.2. Конкурс проводиться 22 лютого 2019 року.

3.3. Для проведення конкурсу створюється організаційний комітет і журі. Організаційний комітет визначає призи; сприяє технічному забезпеченню ходу конкурсу; організовує висвітлення ходу та результатів конкурсу на сайті закладу.

4. Критерії оцінювання: для участі в конкурсі колективи груп закладу презентують інтелектуальні куточки, які оцінюються за наступними критеріями:

  • естетичність та оригінальність оформлення (максимальна кількість балів - 5);
  • відповідність віковим та індивідуальним особливостям дітей (максимальна кількість балів - 5);
  • практичність, зручність та безпечність розташування, використання (максимальна кількість балів - 5);
  • наповнюваність відповідним обладнанням та оснащенням (максимальна кількість балів - 5).

5. Підсумки конкурсу та нагородження переможців.  За зазначеними критеріями журі здійснює оцінювання. Колективи груп, що посіли І, ІІ, ІІІ місця нагороджуються призами.

 

«Педагогічна палітра дошкілля 2018»

           В рамках виставки педагогічних ідей та інновацій «Педагогічна палітра дошкілля 2018» в закладі відбулась презентація педагогами своїх творчих напрацювань. Мета виставки - висвітлення кращих методичних розробок, навчальних посібників, впровадження інноваційних освітніх технологій в практику роботи закладу. Найцікавіші ідеї відібрано для участі у міській виставці.

 

Педагогічний аукціон  "Нетрадиційний інвентар для проведення дитячих досліджень"

       "Досліджуємо світ, що нас оточує!" - саме  під таким меседжем пройшли колективні перегляди в нашому закладі дошкільної освіти. Дітлахи разом з педагогами поринули у складний, але цікавий  процес дослідження, а неповторним його зробили цікаві педагогічні знахідки вихователів, які вони презентували під час педагогічного аукціону  "Нетрадиційний інвентар для проведення дитячих досліджень".  Ось найвдаліші з них, які "зірвали" дитячі оплески та збудили інтерес до пошуку, пізнання невідомого.

 

  Огляд-конкурс «Розвиваємо рухову активність дошкільнят»

(на кращий груповий фізкультурний куточок) !

    В "Олімпійському" відбувся конкурс-огляд  на кращий груповий фізкультурний куточок, який сприяв модернізації  розвивального середовища  закладу,  активізації рухової активності дошкільнят та удосконаленню їх  рухових умінь і навичок.                                             Педагоги обмінялись  досвідом облаштування та використання у практиці роботи фізкультурних куточків та залучення батьків вихованців до розв'язання проблем фізичного виховання дошкільників.

 

Тендер педагогічних ідей "У гру граємо, ази економіки вивчаємо!"

       В рамках тематичного тижня  "Великі таємниці маленької економіки" проведено  педагогічний тендер  "У гру граємо, ази економіки вивчаємо". Вихователі творчо презентували свої педагогічні знахідки - ігри економічного спрямування. Приємно відмітити, що серед них були дидактичні, настільно-друковані та мультимедійні, що відповідали віковим особливостям дітей дошкільного віку, вимогам чинних програм. Перемогли професіоналізм, творчість, винахідливість та креативність, а головний приз - економічна ігротека в кожну групу, де малюки залюбки будуть пізнавати ази економіки.